Backlink Nedir?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Backlink Paketleri kategorisinde Japon tarafından oluşturulan Backlink Nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,103 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Backlink Paketleri
Konu Başlığı Backlink Nedir?
Konbuyu başlatan Japon
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serhat

Japon

Kayıtlı Üye
27 Şub 2018
20
0
0
Offline
Backlink, bir web sitesine, başka web sitesinin verdiği linke verilen isimdir. Sitenizin içerisinde yer alan özgün içerikler, zamanla başkaları tarafından fark edilir ve yayılmaya başlar. Sayfalarınıza açılan bu yeni kapılar, sitenizin arama motorları gözünde değerinin artması anlamına gelir. Bir web sitesi ne kadar kaliteli backlink aldıysa, o kadar kıymetli bir hal alır.Backlink Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Arama motorları tarafından, sitenize verilen referanslar olarak değerlendirilen backlinkleri hangi yollar ile aldığınızda oldukça önemlidir. Doğal yollar ile alınmayan, güvenilir olmayan backlinkler, sitenize yarardan çok zarar verebilir. Zarar vermenin boyutları sitenizin banlanmasına kadar varabilir. Backlink çalışması yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise alınan backlinklerin değeridir. İçerikleriniz ile alakalı, kaliteli web sitelerinden backlink almaya özen gösterilmelidir. Backlink çalışması yapılırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus, linklerin kalıcı olmasıdır. Belirli bir süre için alınan linkler, geçici olarak sitenizi üst sıralara taşıyabilir ancak daha sonra ortadan kalkmalarıyla birlikte siteniz yeniden eski konumuna dönecektir. Aynı zamanda birbiri ile alakasız yüzlerce link almış sitelerden de backlink alırken iki kere düşünmenizde fayda var.
 

Japon

Kayıtlı Üye
27 Şub 2018
20
0
0
Offline
Saol hocam moderotor ler olarak görevimiz ☺☺