Auzef'te Başarının Sırrı Kitaplar

Superisi

Banned
17 Ocak 2018
103
0
0
ankara
www.oyungemisi.com
Öğrenimlerini, örgün eğitimin dışında kalarak sürdüren öğrenciler için en büyük sıkıntılardan bir tanesi derslerine yardımcı olacak doğru kaynaklara ulaşmaktır. Pek çok yayınevi açık öğretim ve uzaktan eğitim öğrencilerine yönelik kaynak ve yardımcı kitaplar yayınlasa da bu kitapların büyük bir kısmı öğrencilerin hedefledikleri başarıya ulaşabilmesi için yeterli gelmemektedir. Günümüzde açık öğretim ve uzaktan eğitim şeklinde okunan pek çok ön lisans, lisans ve lisans tamamlama programı bulunmaktadır.

Programların her bir dersi, ayrı bir uzmanlık alanıdır ve öğrencilerin en verimli şekilde faydalanıp hedefledikleri başarıyı yakalayabilmeleri için yardımcı niteliğinde ders kitabının hazırlanması, ancak iyi bir eğitim kadrosunun iş birliğiyle sağlanabilir. Makro Yayınları bunu başarabilmiş az sayıda yayınevinden bir tanesidir.

Her Program İçin Her Ders İçin

Auzef ders kitapları konusunda uzmanlaşmış Makro yayınları, lisans, ön lisans, lisans tamamlama uzaktan eğitim açık öğretim ayırmaksızın tüm programların tüm dersleri için özenle hazırladığı yayınlarıyla öğrencilerin yanındadır. Başarıya giden yolda azim ve emek vermek kadar önemli bir şey varsa o da başarı için doğru kanalın tespit edilmesidir. Auzef öğrencileri için doğru kanalın Makro Yayınları olduğu, pek çok öğrenci tarafından doğrulanmaktadır.