Arda, Kürkçü Dükkanına Geri Dönecek mi?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gündemdeki konular & Haberler kategorisinde Mac tarafından oluşturulan Arda, Kürkçü Dükkanına Geri Dönecek mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,118 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gündemdeki konular & Haberler
Konu Başlığı Arda, Kürkçü Dükkanına Geri Dönecek mi?
Konbuyu başlatan Mac
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mac

Mac

hic
Yönetici
WF-Yönetim
26 Kas 2017
36
0
6
ozankaraman.com
Offline
Galatasaray’dan Barcelona’ya transfer olan Arda Turan, Barcelona’da bir türlü başarıyı yakalayamadı. Öte yandan Galatasaray Yönetimi de bir süredir Arda’yı geri transfer etmek için çalışmalar yürütüyor. Sezon başında yapılan transfer atağı, taraftarın baskısı nedeniyle yarım kalmıştı. Sarı kırmızılı taraftarlar Arda’yı istemese de, yönetim şimdi devre arasında transferi gerçekleştirmek istiyor.


Arda Yine Gündemde!
Başkan Dursun Özbek, Arda Galatasaray transferi canı gönülden istese de, bazı yöneticiler halen mesafeli bakıyor. 30 yaşındaki Arda, bu sene takımı Barcelona’da hiçbir resmi karşılaşmaya katılmadı. Transfer dedikoduları halen devam ediyor, taraftar tepkisi de sürüyor. Bakalım Galatasaray yönetimi bu durumda ne gibi tutum sergileyecek. Arda bilmecesi sona erecek mi?