Araç Kiralama Sitesi İçin Grafik Tasarım Hizmeti Aranıyor

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İş Verenler kategorisinde fkacar tarafından oluşturulan Araç Kiralama Sitesi İçin Grafik Tasarım Hizmeti Aranıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,556 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İş Verenler
Konu Başlığı Araç Kiralama Sitesi İçin Grafik Tasarım Hizmeti Aranıyor
Konbuyu başlatan fkacar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gjz0

fkacar

Kayıtlı Üye
23 Eki 2018
1
0
0
Offline
Merhaba. Web yazılımı bize ait olmak üzere bir adet araç kiralama sitesi için profesyönel grafik tasarım hizmeti aramaktayız. Bu iş için ayırdığımız bütçe 10.000 (yazıyla on bin) TL'dir.

Site Landing Page olarak tasarlanacaktır. Rakiplerine nazaran tamamen özgün bir tasarıma sahip olmalıdır ve oldukça basit, karışık olmayan bir arayüze sahip olmalıdır. Grafik tasarımın ardından yapılan PSD'nin HTML ve CSS'e de çevrilmesini istiyoruz. CSS'e çevilmesi şart değildir, bu işi biz de halledebiliriz lakin bu durumda vereceğimiz ücret de ona göre olacaktır. Websitesi wordpress ya da Joomla altyapısını kullanmıyor, sıfırdan yeni bir script olarak yazılıyor. Ayrıca site responsive olacaktır.

Şartları kabul edenler benimle PM yoluyla iletişime geçebilir ya da konumun altına iletişim adresinizi burakırsanız ben sizinle iletişime geçerim. Teşekkürler.