Android Uygulama Geliştirme

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Android Uygulama Hizmetleri kategorisinde Mac tarafından oluşturulan Android Uygulama Geliştirme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,194 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Android Uygulama Hizmetleri
Konu Başlığı Android Uygulama Geliştirme
Konbuyu başlatan Mac
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gonulkurdu

Mac

hic
Yönetici
WF-Yönetim
26 Kas 2017
36
0
6
ozankaraman.com
Offline
Hiçbir kodlama ya da programlama dili bilmeden Android uygulaması geliştirmek ve bu uygulamanızı Android Market’te yayınlamanız mümkün. İlk olarak uygulama yapmak için herhangi bir developer lisans ücreti ödemeniz gerekmiyor. Yapmanız gereken şey Eclipse denilen program ile uygulama geliştirmek. Üstelik bu uygulama geliştirme programı tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Bu program Wordpress gibi açık kaynak kodlu olduğu için kullanımı oldukça kolay.

Avantajları;
Android uygulaması geliştirmenin en güzel yanı hiçbir lisans, onay ya da tescil gibi resmi ve sıkıcı süreçlerin olmaması. Bu yüzden her girişimci rahatça çalışabilir. Size bir haber daha verelim. Bu alanda rekabet çok yüksek değil o yüzden hemen uygulamaya konulmanız halinde başarıyı yakalamanız oldukça kolaydır.