Satış Alexa değerleriniz havalara uçsun

4 Haz 2019
2
0
0
Bir çok site sahibi Aleax ve Google değerlerini yükseltmek için binlerce parayı heba ediyor.Aktif olarak geçen yıldan beri burdan kazandığım bir çok kişiye hit sağladım ve SEO da birlikte çalıştık. HİT yazılımıma yeni bir günceleme getirdim. Yine bu hizmetimi ilk r10'da duyurup ilk müşterilerimi r10dan edinmek istedim.

SEO ve HİT konusu:
Şimdi Google üzerinden aldığınız hitlerin sizin Google sıranıza çok büyük bir etki yapmadığını sadece Alexa değerlerini yükselttiğini söylemek istiyorum. Hit göndererek Google'de sizi 1. yapacağını dile getiren insanlar %1 milyar yalan söylüyordur. Hit alımı Google'de kimseyi ilk sayfaya yükseltmez. Hit alexa değerlerinizi yükseltir. Alexa, Dünya geneli ve ülke bazlı site sıralaması yapan ve webmasterlar tarafından ilgiyle takip edilen önemli bir sitedir. Alexa ile web sitelerinin trafik yoğunluklarına göre sıralamalarını öğrenebiliriz.

Geçen sene yine r10'da hit çalışması yaptım, konusuna buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

1 aydır hit çalışması yapıp yükselttiğimiz siteler;

Paket ;
15.000 saniye site erişimi
2000 aktif kullanıcı
Mobil ve bilgisayar karışık şekilde ziyaret alacaksınız.
Google Adwords çalışması yaptığınızda sitenize girecek olan 2k kişinin önüne reklamınızın çıkma oranı %85 kısaca bu çalışma aslında geleceğe yatırım gibi herhangi bi ad çalışma yaptığınızda 2k kişiye %85 şekilde direk ulaşım olacak.
Kullanıcıların hepsi Türk, isteğe göre farklı lokasyon gönderimi yapıyorum.
20 ₺

İlk 5 kişiye bu etkileşimi 15 TL'den vereceğim. Daha fazla hit isteyen arkadaşlar olursa özelden iletişime geçebilir, hit gönderimi konusunda herhangi bir limit yoktur. Çalışma bittikten sonra kim hanig ülkeden girmiş kaç kere tıkladı vb detaylı rapor şeklinde vereceğim. İstek dahilinde paket sayısını arttırıcam.

ÖDEME HESAPLARI

Referanslar için tıklayın

İlk sayfa(1-7) garantili SEO hizmeti sağlıyorum yakın bir tarihte bunun konusunu hazırlayıp r10'da açacağım. Şuan her bir kaç sektörde seo çalışması yaptığımız firmalar var bir tanesi sadeceorkide.com 'dur (mavi orkide, beyaz orkide, orkide, mor orkide, orkide fiyatları, orkide gönder,orkide satın al)