AlanAdları Alım Satım Platformu -İkinci El Alan Adları

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Domain Satışı kategorisinde liderdomain tarafından oluşturulan AlanAdları Alım Satım Platformu -İkinci El Alan Adları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,915 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Domain Satışı
Konu Başlığı AlanAdları Alım Satım Platformu -İkinci El Alan Adları
Konbuyu başlatan liderdomain
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan liderdomain

liderdomain

Kayıtlı Üye
5 May 2018
10
0
1
Offline
Merhaba arkadaşlar.

DomainLider.com olarak amacımız domainlerinizi güven içerisinde ve hızlı bir şekilde satmanızı sağlayamaktır. Alıcı ve Satıcı Arasındaki ödemelerden kaynaklanabilecek sorunları ve güvensiz ortamı ortadan kaldırarak güvenli bir şekilde domain transferini gerçekleştirmek asıl hedefimizdir.

Hizmet ederken amacımız domain sahiplerine daha iyi bir hizmet vermeye çalışmaktır. Hizmet anlayışımızda temel prensip her zaman müşterilerimize gerçek bilgileri vermek ve onları yaşadıkları sorunlarda asla yalnız bırakmamaktır. Bu bağlamda bilgimiz dahilinde olan her konuda müşterilerimize destek verir ve bundan herhangi bir ücret talep etmeyiz.

En temel amacımız; tüm müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir. Sunduğumuz hizmetlerin teknik altyapısını her zaman geliştirmekle birlikte, dürüst davranmayı, samimi olmayı ve önce müşterilerimizi düşünmeyi değişmeyen değerler olarak görüyoruz.

DomainLider.com 'da Jenerik ve Projelik Domainlerin yanı sıra Günlük Düşen Domainleri Takip edebilirsiniz.

Tek defada 50 adet domainlerinizi Ekleyebilir Satışa sunabilirsiniz Fiyat güncellemesi yapabilirsiniz.

Nasıl Domain Eklerim Sorusunun cevabıDomain Satış Platformu | İkinci El Alan Adları Piyasası Katılımlarınızı Bekleriz..