Aky technology bakliyat eleme ve temizleme tesisleri kurar

istbolgesel

Banned
10 Mar 2018
17
0
0
AKY Technology, Bakliyat ürünlerini; eleme, temizleme, ilaçlama, paketleme ve taşıma makine ve
ekipmanları üreten bir kuruluştur. %100 yerli üretim ile kurulmuştur. AKY Technology, bünyesinde
bulunan AR- GE Departmanında, makinelerini geliştirerek, sektörün ihtiyaçlarına çözümler
sunmaktadır.

AKY Technology, Mersin- Tarsus 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan 25 bin metrekarelik Fabrikası
ile Mersin 1. Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan 10 bin metrekarelik Fabrikasında, bakliyat sektörü
için 300 civarı makine ve ekipman üretmektedir. Yılda 150 adet anahtar teslim tesis kurabilen
Kuruluş, 2018 yılı itibariyle 42 ülke ile ticaret ilişkisine sahiptir.
Aky Technology Ürün Grupları: Bakliyat Eleme Makinaları ve Tohum İşleme Makinaları, Paketleme
Makinaları ve Ekipmanları, Paketleme Sonrası Makinalar ve Ekipmanları, Ürün Taşıma ve Silo
Sistemleri'dir.

Bakliyat Temizleme, Boylama, Paketleme ve Taşıma işlemleri için tam teşekküllü üretim parkurlarına
gereksinim vardır. Her bakliyat ürünün edatları, özgül ağırlığı ve hassasiyetine göre üretim
parkurundaki makineler değişmektedir. Ayrıca Bakliyat Tesisi kurulurken müşterinin kapasite
beklentileri de seçilen makine ve ekipmanlar için diğer önemli bir kriterdir.
Ön Temizleme Makinaları, Klasik Eleme Makinaları, Excell Serisi Eleme Makinaları, Taş Ayırma
Makinası, Hafif Tane Ayırma Makinası, Triyör Makinaları, Parlatma Makinaları, İlaçlama Makinaları,
Renk Ayırma Makinaları, Çuvallama Makinaları, Kabuk Soyma Makinaları, Kabuk Soyma Değirmenleri
kurulacak bakliyat tesisinde ihtiyaçlara göre farklı modellerde yerini almaktadır.