Satış 📜Ahrefs Rapor Hizmeti🎯🚀SEO Çalışmalarını Rastgele Yapmaya SON! Adımlarını Doğru Atan Kazanır 🏆

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde SEO Hizmet Paketleri kategorisinde civilengineer tarafından oluşturulan 📜Ahrefs Rapor Hizmeti🎯🚀SEO Çalışmalarını Rastgele Yapmaya SON! Adımlarını Doğru Atan Kazanır 🏆 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 79 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı SEO Hizmet Paketleri
Konu Başlığı 📜Ahrefs Rapor Hizmeti🎯🚀SEO Çalışmalarını Rastgele Yapmaya SON! Adımlarını Doğru Atan Kazanır 🏆
Konbuyu başlatan civilengineer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan civilengineer

civilengineer

Kayıtlı Üye
11 Haz 2020
5
0
1
Offline
SİTENİZ İÇİN DOĞRU BİR İÇERİK PLANLAMASI YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

SEO ÇALIŞMALARINA BAŞLAYACAKSINIZ ANCAK NEREDEN BAŞLAYACAĞINIZ HAKKINDA FİKRİNİZ YOK MU ?

GELİŞİ GÜZEL YAPTIĞINIZ VE SONUÇ ELDE EDEMEDİĞİNİZ BACKLİNK VE TANITIM ÇALIŞMALARINA PARA HARCAMAKTAN BIKTINIZ MI ?


BU SİTE NASIL BENİM ÖNÜMDE OLUR SORUSU İLE KAFANIZI ŞİŞİRMEKTEN DE Mİ BIKTINIZ?


BU SORULARA CEVABINIZ EVET İSE, DOĞRU SAYFADASINIZ!


Merhaba Arkadaşlar

Öncelikle Ahrefs hakkında bilgisi olmayanlar için kısaca açıklama yapacağım. Ne olduğunu biliyorsanız bu kısmı geçebilirsiniz :)

E-ticaret, forum, blog, kurumsal firma vb. sitenizin türü ve amacı ne olursa olsun, hedefinize ulaşmak için sitenizin Google sıralamalarında başarılı olması gerektiğini hepimiz biliyoruz.
Bu başarıyı yakalamak için gerek site içi, gerek arama sonuçları kapsamında sitenize farklı bir gözlükle bakıp, görülenin arkasındaki tabloyu okumanız gerekmektedir. İşte Ahrefs size bu tabloyu sunan o farklı gözlük oluyor.
Bu tabloya bakmadan, istediğiniz kadar yararlı içerikler üretin, istediğiniz kadar sosyal medyada aktif olun, arama sonuçlarında oyunu kuralına göre oynayan rakiplerinizin arkasında kalacaksınız.
Search Console ve Google Analytics ile ulaşabileceğiniz bilgiler çok kısıtlıdır. Daha kapsamlı bilgi veren pek çok SEO analiz platformu ise yabancı siteler olduğundan aylık abonelik ücretleri çok çok yüksektir.
Bu satış konusu altında Ahrefs'in altın değerindeki raporlarını, bütçe ve ihtiyacınıza yönelik çeşitli paketler ile size sunuyorum.Farklı platformlardaki diğer referanslarım :


  • Tam paket örnek teslim dosyası : https://ibb.co/dJcHR3J
  • Örnek Rapor İçeriği : https://ibb.co/9hPrg0d
  • Çıktıyı aldığı gibi dağınık .csv formatlarında teslim edenler ile bu hizmeti karıştırmayınız. Raporlar özenli, başlıkları İngilizce-Türkçe olarak ayarlanmış, rahatlıkla kullanıp, filtreleme yapabileceğiniz ve ihtiyacınıza göre şekillendirebileceğiniz excel tabloları olarak teslim edilecektir. Talep eden olursa .pdf formatında da teslimat sağlanabilir. Ancak verileri kendinize göre şekillendirmek için Excel tavsiye etmekteyim.
  • Veri sayıları sitenizin büyüklüğüne göre değişir, her raporda 1000 satıra kadar sonuç teslim edilecektir. Daha fazla satır sayısı için ek ücret talep etme hakkım saklıdır. Analize uygun verisi olmayan yeni veya küçük siteler için çalışma yapılamayabilir, böyle durumda müşteriye bilgi verilir, ödeme alındı ise tamamı iade edilir. -
  • Teslim süresi ödeme alındıktan sonra 2 iş günüdür.
  • Fiyatlar sabittir, hiç kimseye haksızlık olmaması için pazarlık yapılmamaktadır.