Ahmedi Münir Önen (Fake adı : Atlas Yıldızoğlu / Aslı Koç / Viln Sibar) - DOLANDIRICIDIR, DİKKAT!

10 Şub 2019
2
0
0
merhaba,

bahsi geçen şahıs dolandırıcı olup, kimsenin alışveriş yapmamasını rica ediyorum. birçok webmaster forumlarında kendisi, özellikle kapsamlı Seo, Site anazili, PBN Network kurulumu, gibi işler yapmaktadır. hosting/sunucu alım konuları da açmaktadır, başınıza bela almamak için bu karaktersizden uzak durunuz.

Adı Soyadı : Ahmedi Münir Önen
Şahsi email adresi : munir.onen@gmail.com
Skype adresi : munir.onen / munironen / live:munir.onen

kendisi Konya - Selçuklu'lu, hakkında birçok bilgiye sahibim. 2 yıldır tarafıma ödemesi gereken yüksek meblağ borcunu ödemediği için, bu pazartesi günü avukat aracılığıyla hakkında hukuki süreç başlatılmıştır.

başka insanların da mağdur olmaması adına, ifşa ederek fişlenmesi adına konu açmış bulunmaktayım.

--

fake olarak kullanmakta olduğu iletişim bilgileri;

Ad Soyad : Atlas Yıldızoğlu / Aslı Koç / Viln Sibar
Eposta adresi : atlasyildizoglu@gmail.com / atlasy@protonmail.ch / mdm.asli.koc@gmail.com
Skype adresi : live:atlasy_6 / live:aslikoc_hukukburosu

-- güncelleme --

açmış olduğum tüm platformların yönetimlerine ulaşarak, kendini avukat olarak tanıtmaya başlamış. hiçbir yönetimin buna inanmamasını rica ediyorum. ortada herhangi bir avukat falan yoktur, farklı isimler ile kendini avukat olarak tanıtmaktadır. - fişlendikten sonra tutuşmuş

-- 15/02/2019 - şahıs hakkında, istanbul büyükçekmece adliyesi'nde suç duyurusunda bulunuldu.

konu içeriğine yalnızca birkaç konuşma görüntüsü ekliyorum, konuyu birçok webmaster forumuna açacağım için bu bir multi konu olacaktır, forum yönetiminin talep etmesi halinde çok daha fazla kanıt gönderebilirim.

* yazım hatası varsa affola, konu yanlış yere açıldıysa yönetimin konuyu ilgili bölüme taşımasını rica ediyorum.

** 2017 başından itibaren oyalamaya devam ediyor, söylemiş oldukları tamamen hikayedir. (2 yıl gibi bir süreçte, hikaye hiç değişmedi hep oyalamaya yönelik konuşmalar.) bu kadar yeterlidir

kullandığı banka hesap bilgileri;

Banka : HSBC BANK A.Ş.
Hesap Sahibi : AHMEDİ MÜNİR ÖNEN
Şube : 0420 - KONYA/SELÇUKLU
Hesap No : 103552527000
IBAN : TR070012300420103552527000
-
Banka : GARANTİ BANKASI
Hesap Sahibi : AHMEDİ MÜNİR ÖNEN
Şube : 1226 - ANTALYA/UNCALI
Hesap No : 6686602
IBAN : TR280006200122600006686602

bu ve bunun gibi birçok hesabı kullanmakta olduğundan, herhangi bir ödeme yapmayınız.

ek olarak konuşmalar ekledim; (tabii ki skype'dan uzun bir süre önce engelledi) :)

ayrıca hiç utanmadan, bir de domain kaydı yapıp blog açmış. kendince hikayesine orada devam etmekte.

Son düzenleme:
10 Şub 2019
2
0
0
konuya ek bilgi ekledim, tüm şikayet konusu açtığım platform yönetimine ulaşarak;

kendisini fake isimlerle avukat olarak tanıtmaya başlamış, hiçbir yönetimin buna inanmaması önemle rica olunur. ortada herhangi bir avukat yoktur, yönetimlere konuları editletmek için yalan söylemeye devam etmektedir. hakkında bu haftaiçi savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

konuya kullanmakta olduğu banka hesap bilgileri de eklenmiştir.

bazı forumlarda kullanmakta olduğu k.adları;

XanTos, atlasy - her iki hesabıda banlanmıştır.

bilginize.

Son düzenleme: