Adnan Oktar'ın İlk Sözleri! Kimleri kimleri suçladı

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gündemdeki konular & Haberler kategorisinde pckologi tarafından oluşturulan Adnan Oktar'ın İlk Sözleri! Kimleri kimleri suçladı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,366 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gündemdeki konular & Haberler
Konu Başlığı Adnan Oktar'ın İlk Sözleri! Kimleri kimleri suçladı
Konbuyu başlatan pckologi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan pckologi

pckologi

Kayıtlı Üye
10 Tem 2018
10
0
0
Offline
Adnan Oktar'ın gözaltına alındıktan sonraki ilk sözleri

Kamuoyunda 'Adnan Hoca' olarak bilinen Adnan Oktar'a sabaha karşı dev operasyon başlatıldı. Adnan Oktar ve yaklaşık 235 kişi gözaltına alındı. Adnan Oktar gözaltına alındıktan sonra hastaneye getirildiği esnada 'İngilizlerin oyunu' dedi.

https://www.youtube.com/watch?v=VLM2pWBmC3U

Kamuoyunda 'Adnan Hoca' olarak bilinen Adnan Oktar ve grubuna İstanbul merkezli 5 ilde sabaha karşı dev operasyon başlatıldı. Hava destekli operasyonda Adnan Oktar ve çok sayıda kişi hakkında gözaltı kararı var. Çengelköy'deki evinde gözaltına alınan Adnan Oktar ve korumalarının bir süre polise direndikleri öğrenildi. Bölgeye özel harekat polislerinin gönderildiği belirtildi. Suçlamalar arasında organize suç örgütü kurmak, siyasi ve askeri casusluk, inanç istismarı ve küçük çocuklara taciz iddiaları yer alıyor.

"KEDİCİKLERİN NEREDE?"
Adnan Oktar gözaltına alındıktan sonra sağlık kontolü için hastaneye götürüldü.

Sağlık kontrolünün ardından hastanede bahçesindeki polis otosuna bindirilen Oktar'a çevredekiler tepki gösterdi.

Kontrollerin ardından hastaneden çıkarılan Adnan Oktar'a, toplanan vatandaşlar "kediciklerin nerede?" diye bağırdı. Bazı kişiler polis aracının camlarını yumrukladı. Oktar daha sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.
 
Benzer konular Forum Tarih
pckologi Gündemdeki konular & Haberler 0 2K

Benzer konular