Adgager - Para Kazanç Proje

30 Ocak 2019
2
0
0
Adgager Nedir?

Adgager, küçüklü - büyüklü her türden fikri, hedef kitlesine istenilen zaman diliminde ulaştırarak ölçen ve elde ettiği analizlerle birlikte, fikrin hayata verimli bir şekilde geçirilmesini sağlayan bir servistir. Geleneksel yöntemlerle pazarlama araştırması gerçekleştirildiğinde ortaya çıkan ölçümlerin başarı oranının düşmesi ve bu konuda arayışa giren markaların ihtiyaçları doğrultusunda gelişmeye başlayan Adgager, pazarlama araştırmasının geleceğidir.

Adgager Nasıl Çalışır?

Adgager'a yüklenen fikirlerin, demografik ve nitelikli bir hedefleme ile geniş bir ağ içerisinde ilgili Gagerlara ulaşmasının ve ölçülmesinin ardından sonuçlar fikir sahibine iletilir. Bu sırada sistemin diğer tarafında Gagerlar katkıda bulundukları fikirler üzerinden kazanç elde ederek kendi fikirlerini de bir üst noktaya taşıyacak fırsatları elde etme şansına sahip olurlar ve fikirlere etki ederek onların doğru yönde gelişmelerine katkıda bulunurlar.

Kayıt olmak tamamen ücretsiz.

Araştırma görevlerinde sizlerden çok kısa bilgi isteniyor. Ama gerçekten çok kısa. Bir soruya cevap vermeniz isteniyor. Sizlerden beklenen ise samimi bir şekilde düşüncelerinizi adgager ile paylaşmanız. Burada projenin var olma sebebinde de aslına bakarsanız geleneksel yöntemlerde yaşanan bu tarz sıkıntılar. Sanal ortamda daha etkin fikirlere ulaşılması hedefleniyor.

ADGAGER – Nasıl para kazanılır?

Linke tıklayarak siteye gidiniz. Refli Link : Sen de Gager ol, bana GAG kazandır. Dunyayı beraber değiştirelim!
Karşınıza basit bir kayıt formu gelecek. Ad soyad ve e-posta adresinizi giriniz.
Formu doldurduktan sonra kayıt olduğunuz e posta adresini kontrol ediniz.
“Gager başvurunuz için teşekkür ederiz. Giriş Yap butonuna tıklayarak sisteme girebilir, formun tamamını doldurup kazanacağınız 1.2 GAG (6 TL)’ın keyfini sürmeye başlayabilirsiniz. ” şeklinde sizi sevindirecek bir e-posta alacaksınız.
Giriş butonuna tıklayınız ve site üyeliğinizi aktif ediniz.
Profl bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurmaya başlayınız. Gizlilik gerektirecek bilgiler değildir. Ağırlıklı olarak eğitim durumunuz ile ilgili sorular bulunmakta.
Cep telefonunuzu onaylamayı unutmayınız.
BU KADAR MI?
Tabii ki hayır. Şu ana kadar sadece profil bilginizi doldurarak 6TRY kazandınız. Açık projeler sekmesine gidiniz. Ben girdiğimde tek soruluk 2 proje vardı. Bu projeleri tamamlayabilirsiniz. Proje henüz çok yeni bu yüzden 2 proje de aslında test amaçlı ama yine de maddi bir değeri var. Eminim en kısa zamanda bir çok açık proje gelecektir.

ÖDEMELER
Ödemeler konusunda site kapanır mı endişeniz olmamakla birlikte kazandığınız hemen değerlendirmek isterseniz aşağıdaki seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Ödemenizi dilediğiniz banka hesabına çekebilirsiniz. Sitede 5-7 gün içerisinde gerçekleştirileceği yazıyor.
Kazandığınız puanlar ile fırsatlar bölümündeki indirimlerden faydalanabilirsiniz. Şu an için 5 firmada indirim fırsatı bulunmakta
Bağışta bulunabilirsiniz.
Ya da büyük ödüller bölümündeki çekilişlere katılabilirsiniz. Şu an çin Harvard Üniversite Gezisi ve Los Angeles Gezisi bulunmakta.
Herkese bol kazançlar diliyorum.
Karşınıza basit bir kayıt formu gelecek. Ad soyad ve e-posta adresinizi giriniz.
Formu doldurduktan sonra kayıt olduğunuz e posta adresini kontrol ediniz.
“Gager başvurunuz için teşekkür ederiz. Giriş Yap butonuna tıklayarak sisteme girebilir, formun tamamını doldurup kazanacağınız 1.2 GAG (6 TL)’ın keyfini sürmeye başlayabilirsiniz. ” şeklinde sizi sevindirecek bir e-posta alacaksınız.
Giriş butonuna tıklayınız ve site üyeliğinizi aktif ediniz.
Profl bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurmaya başlayınız. Gizlilik gerektirecek bilgiler değildir. Ağırlıklı olarak eğitim durumunuz ile ilgili sorular bulunmakta.
Cep telefonunuzu onaylamayı unutmayınız.

BU KADAR MI?

Tabii ki hayır. Şu ana kadar sadece profil bilginizi doldurarak 6TRY kazandınız. Açık projeler sekmesine gidiniz. Ben girdiğimde tek soruluk 2 proje vardı. Bu projeleri tamamlayabilirsiniz. Proje henüz çok yeni bu yüzden 2 proje de aslında test amaçlı ama yine de maddi bir değeri var. Eminim en kısa zamanda bir çok açık proje gelecektir.

ÖDEMELER

Ödemeler konusunda site kapanır mı endişeniz olmamakla birlikte kazandığınız hemen değerlendirmek isterseniz aşağıdaki seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

- Ödemenizi dilediğiniz banka hesabına çekebilirsiniz. Ödeme alt limiti 50TRY dir. Sitede 5-7 gün içerisinde gerçekleştirileceği yazıyor.
- Kazandığınız puanlar ile fırsatlar bölümündeki indirimlerden faydalanabilirsiniz. Şu an için 5 firmada indirim fırsatı bulunmakta
- Bağışta bulunabilirsiniz.
- Ya da büyük ödüller bölümündeki çekilişlere katılabilirsiniz. Şu an çin Harvard Üniversite Gezisi ve Los Angeles Gezisi bulunmakta.

Link: Sen de Gager ol, bana GAG kazandır. Dunyayı beraber değiştirelim!