2018'de Çıkacak Oyunlar

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Konu Dışı kategorisinde Gjz0 tarafından oluşturulan 2018'de Çıkacak Oyunlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,822 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Konu Dışı
Konu Başlığı 2018'de Çıkacak Oyunlar
Konbuyu başlatan Gjz0
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan fatihyilmaz01

Gjz0

Kayıtlı Üye
12 Şub 2018
211
0
0
Ötüken
Offline

Merhaba değerli okurlarımız, sizler için 2018 yılında çıkması beklenen oyunları tanıtmak istedik.Öncelikle ilk oyunumuz:


Far Cry 5Çıkacak Platform: PS4, Xbox One, PC

Bir efsane, FPS denince akla gelen ilk oyunlardan birisi..
Bu sefer, gerçek bir mekanda değil, hayali bir dünyada oyunumuzu sürdüreceğiz! 27 Mart'ta çıkacak bu oyunda kendi karakterimizi yaratıp, Kasaba üzerinde Josepyh Seed'in hakimiyetini bozmak doğrultusunda ilerleyeceğiz.

God Of WarÇıkacak Platform:pS4

2005 yılında başlayan bir serüven, aksiyonun doruklarını yaşatan bir efsane...
Oyunda ana karakterimiz Kratos'un oğluda yer alacağı söyleniyor.Kratos, oğlunu kendi gibi savaşçı haline getirmeyi amaçlıyor.Ve bir değişiklik; Yunan Mitolojisin yerine Nors Mitolojisi yer alacak.

The Last OF Us II
Çıkacak Platform:pS4

İlk oyunu 2013 yılında çıkan Last Of Us, iyi bir rağbet görmüştü.Birbirine yakışan, Joel ve Ellie ikilisinin macerası bitmeyecek, yine aksiyonun doruklarında bulacağız kendimizi.Oyunu güzel kılan bir etkende; Uncharted yapımcısı Naught Dog'un yapımında olması.
İlk oyundan 5 yıl sonrasını konu alacağı söyleniyor.Güzel bir oyun olacağından şüphemiz yok ..

A Way OutÇıkacak Platform:pS4, PC, Xbox One

23 Mart'ta çıkacağı söylenen bu oyun, hem online hem co-op olarak oynanacak.Aksiyon Macera türündeki bu oyun, iki karakterin; hapisaneden ve peşimize düşen insanlardan kaçmayı konu alıyor.

Days GoneÇıkacak Platform:pS4

Ah şu zombiler, ömrümüzü yiyip bitirdiler :) :)
Oyunumuzun ana karakteri Deacon isimli bir adamı yöneteceğimiz bilinmekte.Ateş gücü ve stealth gerektiren bir oyun olacakmış.Güvenli bölge klişesi bu oyundada olacak gibi duruyor.Açıkcası nasıl olacağını bende merak ediyorum, göreceğiz ..

Red Dead Redempion 2Çıkacak Platform:Xbox One, PS4

Ehh tabiki, yapımcısı Rockstar Games olunca, şüphe kalmıyor :) Açık dünya motifli olacağı bilinen bu oyunda; başrol karakterindeki isim Arthur Morgan.Her ne kadar, pc'ye çıkmayacak olması, pc severleri üzsede; oyun güzel olacak gibi duruyor.

Kaynak : 2018'de Çıkacak Oyunlar! - WebYazar

(Makale bana aittir.)
 

slarktr

Banlı Kullanıcı
29 Ocak 2018
84
0
0
Offline
Ne kadar gerçekçi grafikler olsun oyunlar olsun yakında sanal dünyaya intikal edicez gibi görünüyor ellerine sağlık güzel yazmışsın