Satış %100 MOBİL UYUMLU, UYGUN FİYATLI WEB TASARIM YAPIYORUM

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ücretli Tasarımlar kategorisinde bakiackgz tarafından oluşturulan %100 MOBİL UYUMLU, UYGUN FİYATLI WEB TASARIM YAPIYORUM başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 560 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ücretli Tasarımlar
Konu Başlığı %100 MOBİL UYUMLU, UYGUN FİYATLI WEB TASARIM YAPIYORUM
Konbuyu başlatan bakiackgz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Werbe Vision

bakiackgz

Kayıtlı Üye
21 Tem 2020
3
0
1
Öğrenciyim profesyonel web tasarım yapabiliyorum. Paraya ihtiyacım var o yüzden düşük fiyatlı kaliteli tema yapıyorum.

bakiackgz

Kayıtlı Üye
21 Tem 2020
3
0
1
Merhaba, detaylı bilgi verebilirmisin? Tasarım dili fiyat vb.
Merhaba, ben wordpress vb. şeyler kullanmıyorum, tamamen kendim sıfırdan yazıyorum. Tasarım dili sabit zaten html, css, js, bootstrap 4 . Fiyata gelirsek istediğiniz konuyla alakalı bir temayı 200 TL karşılığın da yapabilirim ve yapacağım site satış sitelerin de 500 liradan başlıyor. 0 yüzden başlığa uygun fiyatlı yazdım bu dediğime örnek verecek olursam https://www.templatemonster.com/tr/bootstrap-web-sitesi-sablonlari/ gibi...

Werbe Vision

Kayıtlı Üye
12 Ocak 2021
1
0
1
Merhaba 2 dilli online satis sitesi yaptirmak istiyorum. Grafik tasarim, dil destegi ve kullanilacak fotolar bizim tarafimizdan temin edilecek. Iletisim bilginizi iletecek olursaniz sizinle temasa gecmek isterim.